Свідчення Тетяни про зцілення від гіпотиреозу

Свідчення Тетяни про зцілення щитовидної залозиЩе недавно в мене був сильний гіпотиреоз і зоб, – це як два величезні волоські горіхи-вузли. Я довго ними не займалася і, мабуть, на тлі стресу, коли почалася війна, вони почали рости. Лікар прописав мені пити гормони. А гормони потрібно пити все життя. Я категорично відмовилася, бо не визнаю таке довічне лікування. А я займаюся натуральною продукцією і почала лікування. Молилася Богу, щоб через цю продукцію Він мене зцілив. Є багато випадків, коли люди за 2-4 роки прибирали цей гіпотиреоз. У мене ж за 1,5 місяця пішов 4-й ступінь щитоподібної залози в 1-й і два величезні вузли зменшилися. Це просто слава Божа! Через 4 місяці я здала гормони і вони були повністю в нормі. Гіпотиреозу немає! Слава Богу!!!

Тетяна, м. Київ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *