Безопераційне зникнення пухлини – для Бога немає нічого неможливого!
У квітні 2020 року у мене трапився сильний серцевий напад. Самопочуття було жахливим. І «швидка» відвезла мене до лікарні. Там мене ретельно обстежили. І перед самою випискою лікар сказала неймовірне: «У Вас виявлена пухлина щитовидної залози. Вам потрібно ще обстежуватися і провести біопсію.»
Ця новина для мене була дуже несподіваною. А саме слово «біопсія» вже починало навівати погані думки.
Відразу в мене з’явилася паніка, і я розповіла про це своєму пастору Ларисі Миколаївні. Вона мене заспокоїла, порадила не хвилюватися і не сприймати жодну інформацією про хвороби такого роду. Але моя цікавість взяла гору, і я вирішила знайти інформацію про свій діагноз. Із інтернету я дізналася, що у мене була злоякісна пухлина останньої стадії.
Я погодилася пройти подальше обстеження, але, вийшовши з лікарні, вже нікуди не змогла потрапити, тому що в цей час був суворий карантин. Мене втішало лише те, що Бог був зі мною, і я вирішила, що приймаю вирішення цієї ситуації таким, яким його приготував Він для мене.
Карантин закінчився. Я повернулася до звичайного життя. До служіння у церкві. Але, незабаром після цього, у мене з’явилася проблема з оком: у ньому почали блискати блискавки білого кольору. Цей стан продовжувався недовго і «блискавки» в очах змінилися нібито прозорими медузами з чорними крапками. Це все створювало страшний дискомфорт.
Я звернулася до лікаря-офтальмолога і за його направленням була відправлена на обстеження в центр мікрохірургії ока. Там у мене був виявлений отвір у зіниці.
Здивуванню лікаря не було межі: як я з такою проблемою ще досі не втратила зір. Адже з таким отвором будь-якої миті очна рідина могла витекти, ну а я – засліпнути на одне око.
Наш Бог, милостивий Бог, Він усе передбачив. І я опинилася в потрібний час у правильному місці. Все, що необхідно було зробити, лікарі зробили, і мій зір від цієї ситуації не постраждав.
Мені було дуже цікаво дізнатися, що стало причиною такого стану. І, на мій подив, лікар сказала, що причиною може бути пухлина щитовидки, яку я так до кінця не дослідила.
Після історії з оком, я все-таки вирішила зайнятися щитовидною залозою. Щоб вже нормально розібратися, я поїхала в Інститут ендокринології. Діагноз підтвердився. Це була злокоякісна пухлина розміром 2 см, та ще також були виявлені і кілька вузлів.
На мене чекала біопсія і безліч різних аналізів.
Проходячи через все це, я багато міркувала, і одного разу я прокинулася від того, що почала співати. У цій пісні Бог підтвердив мені те, що Він зі мною, в які б ситуації не потрапляла. І я зрозуміла, що я будь-якою ціною повинна вийти з цієї проблеми переможцем.
З Богом не можна зазнати поразки.
Після біопсії мій діагноз підтвердився і мені було запропоновано зробити операцію. Але за результатами одних висновків моя пухлина була злоякісною, і, лікарі пропонували негайне її видалення, а за результатами інших – доброякісною, і тоді інші лікарі зупинялися на тому, що її можна поки не видаляти, а просто регулярно спостерігатися у лікаря-ендокринолога, стежити щоб вона не збільшувалась.
Сини наполягали на тому, щоб цю проблему негайно вирішити і знайшли мені хорошу клініку. Але головний лікар вирішила перестрахуватися і направила мене на УЗД, щоб вже остаточно можна було прийняти рішення – оперувати мене, або почекати деякий час.
У лікаря-діагноста не було жодної інформації про мене. Уважно оглянувши мене на своєму приладі, він сказав наступне: «У Вас все добре. Там є маленькі вузлики, але для Вашого віку – це цілком нормально».
Лікар, яка мене відправляла на УЗД, була здивована – прийшла людина на прийом з таким діагнозом і тут виявилося зовсім інше. Після тривалих розглядів мого діагнозу мене вирішили обстежити ще на іншому апараті УЗД і повторити біопсію. І там – таки підтвердилося, що в мене все нормально – немає ніякої пухлини, і мене не потрібно оперувати.
Я вдячна Богові за моє зцілення, за спасіння від усіх недуг, за Його велику любов до мене, за підтримку та заступництво. Я дякую своєму пастору Ларисі Миколаївні, яка весь час молилася за мене, давала цінні поради та настанови.
Людмила, м. Київ.




Гарний пост, я поділився ним із друзями.
Thanks for sharing your info. I truly appreciate
your efforts and I am waiting for your next write ups thanks once again.
I could not resist commenting. Perfectly written!